Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 5,96 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,49 € s 19% DPH
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo

Rajo Active Protein Kokos 250 ml

Popis

Tetra Pak­® - Chránime dobré.

Vlastnosti
  • 25 g proteínu v balení
  • Bez sladidiel
  • Delaktózované
  • Vhodné aj pre ľudí trpiacich laktózovou intoleranciou

 

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote do 24 °C.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Pred použitím pretrepať.

Vrchnák neoddeľuj.
Otvor otočením a vyklop.
Zatvor priklopením a otoč.

Lifestyle
  • Vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy

 

Zloženie
Mliečne bielkoviny, Odtučnené mlieko, Kokosová zložka 1,5 % (kukuričný škrob, cukor, sušené kokosové mlieko 20 %: kokosové mlieko 89,5 %, maltodextrín, mliečne bielkoviny; prírodná aróma, stabilizátor: karagénan), Cukor, Vláknina (inulín), Enzým laktáza, Tuk 0,4%, Množstvo bielkovín 10 g na 100 ml, Množstvo mliečnej zložky najmenej 94 %
 
Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 76,00
Energetická hodnota [KJ]: 321,00
Tuky [Gram]: 0,40
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,50
z toho cukry [Gram]: 6,80
Vláknina [Gram] 1,20
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 10,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,120
 
Alergény
Mlieko.

 

Množstvo laktózy najviac 0,1 g na 100 ml.

Obsah balenia

Obsah balenia: 250ml

Podobné produkty
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1,49 € s 19% DPH