Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kozie a ovčie
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 2,59 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,30 € s 5% DPH
2,59 €
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
Kozí jogurtový nápoj čučoriedka 500 ml
SKLADOVANIE
Neotvorené balenie musí byť skladované v chlade. Po otvorení skladujte v chlade (3 – 6 ° C) a spotrebujte do niekoľkých dní.  
Zloženie
Obsah tuku najmenej 2,6 % hmot., kozie mlieko pasterizované, ovocná zložka čučoriedková max. 16 %, cukor, čučoriedky 38 %, čučoriedkový koncentrát 5 % ovocia, zahusťovadlo (modifikovaný kukuričný škrob, pektýn), prírodná aróma, koncentrát z mrkvy a ibišteku, jogurtová kultúra, bez konzervačných látok
ALERGÉNY
Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy)
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
Energetická hodnota [Kcal]: 260
Energetická hodnota [KJ]: 1081
Tuky [Gram]: 19
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 13
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: < 1 g
z toho cukry [Gram]: 0,8
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 15
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,5
Podobné produkty
Kefír nápoj kozí 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-50%
Mlieko kozie čerstvé 1l Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,29 €
1,65 €
1,65 €/LIT
Mlieko kozie čerstvé 1l Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,29 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Kefír nápoj kozí 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
FARMA BARDY, s.r.o.
FARMA BARDY, s.r.o., 013 19, Jasenové 264viac informácií o distribútorovi
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Kefír nápoj kozí 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1,30 € s 5% DPH
2,59 €