Vyhrajte ročnú zásobu kávy NESCAFÉ

2 min. čítania
Vyhrajte ročnú zásobu kávy NESCAFÉ

Ak patríte medzi tých, ktorí najskôr potrebujú kávu a až potom komunikujú so svetom, táto SÚŤAŽ je presne pre vás. 🤫☕ Pri príležitosti Medzinárodného dňa kávy, ktorý oslavujeme 1. októbra, sme si spolu s NESCAFÉ pripravili výhru až pre 3 kávičkárov. A čo je najlepšie? Na zapojenie vám stačí jeden jediný komentár pod príspevkom na našom Facebooku. Práve vďaka nemu môžete vyhrať poriadnu zásobu kávy, ktorá spríjemní rána, pauzičky aj všetky momenty typu „ešte jednu a idem“. ☕

Čo môžete vyhrať?

Traja šťastní výhercovia získajú 🥳:

  • zásobu kávy NESCAFÉ na celý rok (Crema, Classic, Gold, Decaf, Iced, 3v1, Refill Crema a Crema Delicate),
  • kanvicu Concept,
  • sklenený pohár s viečkom KeepCup,
  • plátennú tašku NESCAFÉ.

O značke NESCAFÉ

NESCAFÉ patrí medzi najznámejšie kávové značky na svete už od roku 1938. Za jej vznikom stojí kávový expert Max Morgenthaler, ktorý pre Nestlé vytvoril rozpustnú kávu tak, aby si zachovala svoju typickú chuť a arómu. Dnes nájdete pod značkou NESCAFÉ široký výber káv - od výraznej klasiky až po jemnejšie varianty, takže si svojho favorita vyberie nejeden kávičkár. 😋

Ako sa zapojiť do súťaže?

Stačí, ak pod súťažným príspevkom na našom Facebooku označíte v komentári najväčšieho kávičkára, akého poznáte. ☕️

P.S.: Počet komentov je neobmedzený, takže čím viac kávičkárov označíte, tým väčšiu šancu na výhru máte. 🤫

Trvanie súťaže

Súťaž na našom Facebooku prebieha v termíne:

📆 28. 9. 2026 - 4. 10. 2026

🎉 TROCH výhercov vyžrebujeme 5. 10. 2026

Podrobné pravidlá súťaže nájdete v Štatúte. Držíme palce! ❤️

Nevydržíte do žrebovania? Objednajte si NESCAFÉ už teraz:
NESCAFÉ CLASSIC, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
8,29 €
41,45 €/kg
NESCAFÉ CLASSIC Crema, instantná káva, 200 g
1 ks
Spojené kráľovstvo
8,29 €
41,45 €/kg
NESCAFÉ GOLD Original, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
9,69 €
48,45 €/kg
Nescafé Barista Latte Caramel ľadová káva 250ml
1 ks
Holandsko
1,59 €
6,36 €/LIT
Nescafé Barista Americano ľadová káva 250ml*ZO
1 ks
Holandsko
1,59 €
6,36 €/LIT