Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Tvaroh
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 19% DPH
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo

Rajo Active Protein Tvaroh horká čokoláda 200 g

POPIS

VLASTNOSTI
  • 30 g proteinu v balení

 

ZNAČKA

Rajo

SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku alebo dne obalu. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Chladené

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu viečka, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Tvaroh jemný hrudkovitý 83 %, Ochucujúca zložka 17 % (voda, cukor, kakaový prášok 4 %, odtučnený kakaový prášok 4 %, horká polevová čokoláda 2 %: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma; modifikovaný kukuričný škrob, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; arómy, zahusťovadlo: guarová guma), Tuk 1,7 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia496 kJ / 118 kcal
Tuky1,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,2 g
Sacharidy11 g
z toho cukry10 g
Bielkoviny15 g
Soľ0,08 g

 

ALERGÉNY
Mlieko: Obsahuje
Obsah balenia

200 g - TéglikROZMERY
Výška regálu:
96 mm
Šírka regálu:
96 mm
Hĺbka regálu:
58 mm

Podobné produkty
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,54 €
20,29 €/kg
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,54 €
1,90 €
15,22 €/kg
Tvaroh odtučnený Bio 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,39 €
5,56 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,75 €
1,31 €
6,56 €/kg
Momentálne nedostupný
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
9,45 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
1,89 € s 19% DPH