Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma BIO Oregano jednodruhová korenina. Hmotnosť /Objem balenia: 7g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 98,57 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,69 € s 19% DPH
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma

Bio oregano (Pamajorán) drvené sušené z ekologického poľnohospodárstva.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na zadnej strane obalu. Skladujte v suchu, chránte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Oregano sušené drvené sa pre svoju aromatickú vôňu a korenistú chuť používa ako korenie hlavne v talianskej kuchyni. Používa sa podobne ako majorán alebo tymian. Jeho chuť je teplá, jemne ostrá a horkastá, s náznakom gáfru. Používa sa pri príprave mäsa, hlavne teľacieho, hovädzieho, rýb, šalátov, pizze a je súčasťou rôznych zmesí korenín. Výborne sa hodí k cestovinám a do paradajkových omáčok.
Zloženie

Zloženie výrobku: Bio oregano (Pamajorán) drvené sušené

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Obsah balenia

2 ks obalu = 2,0g

Podobné produkty
Korenie Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
64,29 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Chilli papričky celé 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
-20%
Korenie Rasca celá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
0,39 €
15,60 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Obaľovacia zmes - kukuričná s cibuľou a cesnakom 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
0,69 € s 19% DPH