Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi

1 ks
Španielsko
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 56,43 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi

Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com, na našom facebooku a instagrame.

Značka
  • Kotányi
Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 14 g - Vrecko

Podobné produkty
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Korenie Škorica cejlónska 15g Kotányi
1 ks
Srí Lanka
0,99 €
66,00 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
28,28 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Zmes korenia Maďarský guláš 25g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Zmes korenia Živánska pečienka 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Karamel-vanila 53g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
Rakúsko
2,59 €
48,87 €/kg
Korenie Škorica cejlónska 15g Kotányi
1 ks
Srí Lanka
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Zmes korenia Maďarský guláš 25g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie citrónové 230g Kotányi
1 ks
Rakúsko
5,99 €
26,04 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
0,79 € s 19% DPH