Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma Marináda suchá Kebab, dehydratovaná zmes na prípravu marinády. Hmotnosť/ Objem balenia: 25g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Marinády
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 39,60 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,99 € s 19% DPH
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma

Marináda Kebab, dehydratovaná zmes na prípravu marinády 25 g.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Vystačí na 800 g mäsa. Návod na prípravu: Vykostené kuracie stehná nakrájame na menšie pásiky. Suchú marinádu vysypeme do vhodnej nádoby, pridáme olej podľa potreby a primiešame do nej kuracie kúsky. Všetko poriadne premiešame. Takto namarinované mäsko preložíme do misky, ktorú uzavrieme a necháme odležať v chlade aspoň 2 hod., ideálne celú noc. Panvicu rozohrejeme, a opekáme na prudkom ohni mäsko z oboch strán, kým nechytí zlatohnedú farbu. Podávame v tortille, príp. v pita chlebe spolu s obľúbeným dressingom a zeleninou (cibuľa, uhorka, paradajka, ľadový šalát). NÁŠ TIP: Vyskúšajte si pripraviť domáci dresing do kebabu s použitím jedného z našich dipov: Bylinkový, Chilli alebo Alioli.
Zloženie

Zloženie výrobku: soľ, koreniny a byliny (paprika sladká, rascovec, zázvor, biele korenie, kardamon, oregano, tymian, chilli), kvasničný extrakt, cukor, dextróza, sušená zelenina (paprikové kúsky), aróma, prírodné arómy, farbivo: paprikový extrakt, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, olej jedlý (slnečnicový), extrakt korenia.

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok môže obsahovať zeler, horčica, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 1478
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 728
Tuky [Gram] 4.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 30
z toho cukry [Gram] 13
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 12
Soľ (NaCl) [Gram] 48
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 25g.

Podobné produkty
Papriková pomazánka pikantná 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Marináda tekutá Rebierka 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Pfefferico 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Gyros 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Papriková pomazánka sladká 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Marináda tekutá Medová pikant 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Zmes korenín Čína 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Zmes korenín Gyros 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná s bylinkami 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Škorica celá 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
49,00 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Zmes korenín Ryby 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
0,99 € s 19% DPH