Korenie Badián celý 8g Mäspoma

1 ks
Používa sa na dekoráciu, v orientálnych jedlách, na prípravu punču, do vareného vína, do likérov, na prípravu vianočného pečiva.
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 111,25 €
Očakávame 01.10.
0,89 € s 19% DPH
Korenie Badián celý 8g Mäspoma

Číňania často pridávajú badián do hydinových a bravčových pokrmov. V európskej kuchyni sa používa iba opatrne. Je to ideálne dochucovadlo na pečené kurča a dobre sa hodí k ustriciam, morským plodom a hnedým polievkam.

Vlastnosti
  • Slovenský výrobca
Značka
  • Mäspoma
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Používa sa na dekoráciu, v orientálnych jedlách na prípravu punču, do vareného vína, do likérov, na prípravu vianočného pečiva. Náš tip: Hviezdičky badiánu môžete použiť ako vianočnú dekoráciu.
Zloženie

Badián celý

Alergény

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Obsah balenia

8 g - Tepelne utesnené

Rozmery
Výška regálu: 146 mm
Šírka regálu: 108 mm
Hĺbka regálu: 14 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 11 g

 

Podobné produkty
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná s bylinkami 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Korenie Pažítka 5g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
130,00 €/kg
-20%
Korenie Rasca celá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
0,39 €
15,60 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Očakávame 01.10.
1 ks
0,89 €
111,25 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná so sezamom 280g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
10,68 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Škorica celá 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
49,00 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
0,89 € s 19% DPH