Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma BIO Bazalka, jednodruhová korenina . Hmotnosť /Objem balenia: 9g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 76,66 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,69 € s 19% DPH
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma

Bio bazalka sušená drvená z ekologického poľnohospodárstva.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na zadnej strane obalu. Skladujte v suchu, chránte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Bazalka je korenie s príjemnou aromatickou chuťou a vôňou. Veľmi dobre sa chuťovo dopĺňa s paradajkami, paradajkovými omáčkami, cesnakom, mozzarellou a cestovinami. Spolu s oreganom patrí medzi najčastejšie používané bylinky talianskej kuchyne. Takisto zlepší chuť polievok, rôznych šalátov, zeleniny, hydiny a je výbornou súčasťou plnky do hydiny. Náš TIP: Bazalka vylepší každú paradajkovú omáčku.
Zloženie

Zloženie výrobku: Bio bazalka sušená drvená

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Obsah balenia

1 ks obalu = 2,0g

Podobné produkty
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
-18%
Korenie Nové celé korenie 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,55 €
0,45 €
30,00 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
46,00 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Zmes korenia Perník 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Čierne mleté korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
39,50 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Zmes korenín Gyros 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Korenie Klinček celý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,05 €
52,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
0,69 € s 19% DPH