Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mleté koreniny
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 31,60 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,79 € s 19% DPH
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma

Mäspoma Kurkuma mletá 25 g

Popis

Vlastnosti
  • Slovenský výrobca

Značka

Mäspoma

Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote

Príprava a použitie

Použitie: Kurkuma je mierne aromatická, vonia korenisto a sviežo. Je jednou z hlavných prísad kari korenia.

Používa sa pri príprave pokrmov orientálnej a indickej kuchyne, jedál z mäsa, rýb, zeleniny, ryže a vajíčok. Pridáva sa do marinád, olejov a omáčok. Je to prírodné farbivo, ktoré dodá jedlám krásnu žltú farbu. Náš tip: Vyskúšajte ju pridať ako farbivo do cesta.

Zloženie

Kurkuma

Výrobok môže obsahovať: zeler, horčicu, sezam, glutén, sója, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb
Obsah balenia

25 g - Tepelne utesnené

Rozmery
Výška regálu: 148 mm
Šírka regálu: 109 mm
Hĺbka regálu: 5 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 29 g

 

Podobné produkty
Korenie BIO Kurkuma 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie Paprika sladká údená 250g Lunys
1 ks
Španielsko
4,69 €
18,76 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 500g LUNYS
1 ks
India
5,59 €
11,18 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Paprika sladká 1kg EL BATURRO
1 ks
Španielsko
7,79 €
7,79 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Kôpor 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
65,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Zmes korenín Varené víno 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Korenie Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
64,29 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
0,79 € s 19% DPH