Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 46,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,69 € s 19% DPH
Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma

Mäspoma Provensálske byliny 15 g

Vlastnosti
  • Slovenský výrobca
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Tymian, Saturejka, Bazalka, Rozmarín, Šalvia, Oregano, Fenikel, Aníz, Koriander, Majorán

Alergény

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 15 g 

Podobné produkty
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Korenie Majorán 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,39 €
55,71 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Chilli papričky celé 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Zmes korenín Živánka 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Čierne mleté korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná s bylinkami 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Obaľovacia zmes - kukuričná s cibuľou a cesnakom 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma
Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma
0,69 € s 19% DPH