Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker

1 ks
Nemecko
Dr. Oetker Finesse Citrónová kôra strúhaná s dextrózou, stabilizovaná, na zjemnenie tort, koláčov, sušienok, náplní, dezertov a poliev. Hmotnosť / Objem balenia: : 2x6g (0,012kg).
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Prísady na pečenie a varenie
Množstvo v kartóne 32 ks
Cena za kg 82,50 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,99 € s 19% DPH
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker

Dr. Oetker Finesse Citrónová kôra strúhaná 2 ks 6 g

Balené v ochrannej atmosfére.

Vlastnosti
  • Z čerstvých citrónov
  • Pre výraznú citrónovú chuť
  • S dextrózu, aromatizovaná
Značka
  • Dr. Oetker
Krajina pôvodu
  • Nemecko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do konca:uvedené na zadnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Na zjemnenie tort, koláčov, sušienok, náplní, dezertov a poliev. Obsah sáčku pridáme do 250 g múky alebo 500 ml tekutiny.
Zloženie

60% dextróza, 36% strúhaná čiastočne dehydratovaná citrónová kôra (zo Sicílie a Španielska), 1,4 % rastlinný citrónový olej (zo Sicílie), Protihrudkovacia látka (fosforečnany vápenaté), Antioxidanty (kyselina askorbová, estery mastných kyselín s kyselinou askorbovou), Konzervačná látka (kyselína sorbová), Aróma, Farbivo (riboflavíny)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1184 kJ / 278 kcal
Tuky0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy67 g
z toho cukry67 g
Bielkoviny0,7 g
Soľ0,01 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: : 2x6g (0,012kg).

Podobné produkty
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Allnature Sirup Kokosový Bio 250ml
1 ks
Holandsko
4,19 €
16,76 €/LIT
Arašidy lúpané pražené solené ArRashid 500g Alika
1 ks
Argentína
2,79 €
5,58 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Mango 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Brusnice sušené LUNYS 200g
1 ks
Česká republika
2,70 €
13,50 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Brusnice sušené 1kg
1 ks
Kanada
11,12 €
11,12 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené ArRashid 1kg Alika
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
0,99 € s 19% DPH