Jardimére Pražená cibuľka 100g

1 ks
Francúzsko
Jardimére Pražená cibuľka, Francúzsko. Hmotnosť/Objem balenia: 100g (0,1kg).
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 21,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,19 € s 19% DPH
Jardimére Pražená cibuľka 100g

Pražená cibuľka má nekonečné možnosti využitia. Je dobré ju mať vždy doma po ruke, už niekoľko gramov dokáže obohatiť Vaše jedlo alebo nahradiť niektoré ingrediencie na prípravu ktorých práve nemáte čas alebo náladu. Skúste ju na bryndzové halušky, na mäso, na ryžu, zemiaky či iné prílohy, výborná je aj do šalátov alebo na maslový či mastný chlieb.

Skladovanie
  • Skladujte mimo dosahu svetla a vlhkosti.
Zloženie

Cibuľa ( na 100g produktu použitých 220g cibule), palmový olej, pšeničná múka (LEPOK), soľ.

Alergény

Lepok

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 590,00
Energetická hodnota [KJ]: 2450,00
Tuky [Gram]: 44,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 21,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 40,00
z toho cukry [Gram]: 9,00
Vláknina [Gram]: 5,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 6,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,200
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100g (0,1kg).

Podobné produkty
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Agidra
Agidra / 16 Rue Nicephore Niepce St Priest, 69800 Francúzskoviac informácií o distribútorovi
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Horčica dijónska ostrá 370g Jardimére
1 ks
Francúzsko
2,49 €
1,93 €
5,20 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Nátierka z lososa 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg
Nátierka z tuniaka 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jardimére Pražená cibuľka 100g
Jardimére Pražená cibuľka 100g
2,19 € s 19% DPH