Korenie Škorica celá 17g Kotányi

1 ks
Indonézia
Kotányi Korenie Škorica celá. Hmotnosť/ Objem: 17g.
Krajina pôvodu Indonézia
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 87,65 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi

Škoricová kôra patrí k najaromatickejším koreninám na svete. Má nezameniteľnú charakteristickú vôňu a korenisto-sladkú chuť. KOTÁNYI Škoricu celú vložte do pokrmu alebo nápoja hneď na začiatku, aby sa mohla plne rozvinúť jej aróma.

  •  Návod na použitie: Vynikajúca do vareného vína, na jahňacie a hydinové pokrmy a tiež do pokrmov podľa indických, marockých a karibských receptov. 

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: Škorica sušená celá

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] N/A
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL N/A
Tuky [Gram] N/A
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] N/A
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] N/A
z toho cukry [Gram] N/A
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] N/A
Soľ (NaCl) [Gram] N/A
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 17g.

Podobné produkty
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Zmes korenia Maďarský guláš 25g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
131,67 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Korenie Šafran pravý 0,12g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
9 916,67 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
1 ks
Rakúsko
17,29 €
78,24 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
2,99 €
71,19 €/kg
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
131,67 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1,49 € s 19% DPH