Cibuľa sušená plátky 250g Hügli

1 ks
Česká republika
Hügli Sušená cibuľa plátky. Hmotnosť/ Objem balenia: 250g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Celé a drvené koreniny
Cena za kg 30,36 €
Na sklade viac ako 1 ks
7,59 € s 19% DPH
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli

Dehydrovaná zelenina.

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 5 - 25°C. 
Zloženie

100% cibuľa.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 295,00
Energetická hodnota [KJ]: 1452,00
Tuky [Gram]: 2,40
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 58,80
z toho cukry [Gram]: 35,20
Vláknina [Gram] neuvádza
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 9,30
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,20
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250g.

Podobné produkty
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Bratenjus 3kg Hügli
1 ks
Česká republika
90,99 €
30,33 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 900g Diamir
1 ks
Maroko
13,29 €
14,77 €/kg
Müsli Zapekané s medom a orechami 2kg Mandoletti
1 ks
Česká republika
19,59 €
9,79 €/kg
Základ na jogurtovú zálievku s bylinkami 800gHügli
1 ks
Česká republika
13,39 €
16,74 €/kg
Starosedliacke špecle 2,5kg Hügli
1 ks
Nemecko
18,89 €
7,56 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Papriky Grilované v oleji 800g TuttoGusto
1 ks
Taliansko
13,99 €
17,49 €/kg
Citrónovo maslová omáčka 750g Hügli
1 ks
Česká republika
19,69 €
26,25 €/kg
Noky zemiakové mini Chicche 6x1kg TuttoGusto
1 KT
Taliansko
30,29 €
30,29 €/kg
Základná hnedá omáčka 2,5kg Hügli
1 ks
Česká republika
42,99 €
17,20 €/kg
Hugli Food Slovakia s.r.o
Hugli Food Slovakia s.r.o, Nám Slov. uč. tovarišstva 6, 917 01 Trnavaviac informácií o distribútorovi
Krupicové knedličky 2 kg Hügli
1 ks
Rakúsko
75,59 €
37,79 €/kg
Hügli Špargľová krémová polievka 2kg
1 ks
Česká republika
32,19 €
16,09 €/kg
Základná biela omáčka 2kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,19 €
12,10 €/kg
Zmes korenia Gyros 900g Hügli
1 ks
Česká republika
16,69 €
18,54 €/kg
Hríby Famigliola Gialla 820g TuttoGusto
1 ks
Česká republika
15,39 €
19,24 €/kg
Citrónovo maslová omáčka 750g Hügli
1 ks
Česká republika
19,69 €
26,25 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg TuttoGusto
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
16,69 €/kg
Mäsový extrakt premium 500g Hügli
1 ks
Česká republika
42,39 €
84,78 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg
Müsli zapekané s kúskami ovocia 2kg Mandoletti
Dočasne nedostupné
1 ks
20,09 €
10,05 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
7,59 € s 19% DPH