Korenie biele mleté 20g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma Korenie biele mleté 20 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mleté koreniny
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 47,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,95 € s 19% DPH
Korenie biele mleté 20g Mäspoma

Korenie biele mleté

Skladovanie:

  • Skladujte na suchom mieste, chránenom pred priamym účinkom slnečného žiarenia.
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 20 g 

Podobné produkty
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Korenie Paprika sladká 1kg EL BATURRO
1 ks
Španielsko
7,79 €
7,79 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 500g LUNYS
1 ks
India
5,59 €
11,18 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Paprika sladká údená 250g Lunys
1 ks
Španielsko
4,69 €
18,76 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Korenie BIO Kurkuma 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Zmes korenín Ryby 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Zmes korenín Provensálske bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
46,00 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie biele mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
47,50 €/kg
Zmes korenín Živánka 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Zmes korenín Divina 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie biele mleté 20g Mäspoma
Korenie biele mleté 20g Mäspoma
0,95 € s 19% DPH