Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 20,00 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,60 € s 19% DPH
0,79 €
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma

Mäspoma Americké zemiaky 30 g

Vlastnosti
  • Slovenský výrobca

Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie

Soľ (najviac 59%), Paprika sladká, Cibuľa, Cesnak, Kari korenie (kurkuma, koriander, zázvor, senovka grécka, kukuričný škrob, rascovec, chilli, kvasnicový extrakt), Mrkva, Rasca, Korenie čierne, Oregano

Alergény

Výrobok môže obsahovať zeler, obilniny obsahujúce lepok, horčicu, orechy, arašidy, sezam a sóju.

Obsah balenia

30 g - Tepelne utesnené

Rozmery
Výška regálu: 145 mm
Šírka regálu: 106 mm
Hĺbka regálu: 7 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 33 g

 

Podobné produkty
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Zmes korenín Živánka 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Zmes korenín Ryby 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Korenie Čierne mleté korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
39,50 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Zmes korenia Perník 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín grilovacia 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
0,60 € s 19% DPH
0,79 €