Korenie Badián celý 200g Lunys

1 ks
Vietnam
Lunys jednodruhová korenina Badián celý .Hmotnosť / Objem balenia:200g
Krajina pôvodu Vietnam
Kategória Koreniny a ochucovadlá
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 52,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
10,49 € s 19% DPH
Korenie Badián celý 200g Lunys

Jednodruhové korenie Badián celý.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste.

 

 

Zloženie
Badián celý

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 434,00
Energetická hodnota [KJ]: 1815,00
Tuky [Gram]: 13,53
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 72,00
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 5,34
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia:200g

Podobné produkty
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Korenie Paprika sladká 1kg EL BATURRO
1 ks
Španielsko
7,79 €
7,79 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 500g LUNYS
1 ks
India
5,59 €
11,18 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené 470ml Wiberg
1 ks
Rakúsko
10,19 €
21,68 €/LIT
Dym tekutý HICKORY 2,2L
1 ks
Mexiko
18,89 €
8,59 €/LIT
Bratenjus 3kg Hügli
1 ks
Česká republika
90,99 €
30,33 €/kg
Cesnak sušený plátky 400g Hügli
1 ks
Česká republika
14,09 €
35,22 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Hügli Zeleninový bujón 1,3kg
1 ks
Česká republika
19,49 €
14,99 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
CHEF Bratenjus 1kg
1 ks
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Korenie Oregano drvené 250g LUNYS
1 ks
Turecko
3,80 €
12,67 €/kg
Korenie Klinček celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
6,39 €
31,95 €/kg
Huby Prima Gusto 480g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
18,79 €
39,15 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,79 €
10,53 €/kg
Citrodeko 70g Lunys
1 ks
Slovensko
0,79 €
11,29 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,69 €
11,83 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 500g Lunys
1 ks
Španielsko
5,99 €
11,98 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Badián celý 200g Lunys
Korenie Badián celý 200g Lunys
10,49 € s 19% DPH