Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro

1 ks
Belgicko
ALPRO Sójový Fermentovaný Výrobok Broskyňa . Hmotnosť/Objem balenia:150g
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,29 € s 19% DPH
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro

Fermentovaný sójový výrobok, broskyňa, zdroj vápnika a vitamínov



  • Skladovanie: Uchovávajte v chladničke pri teplote od 1 °C do 7 °C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Sójová zložka (80 %) (pitná voda, lúpané sójové bôby (9,7%)), broskyne (10, 9%), cukor, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrany sodné), stabilizátor (pektíny), vápnik (fosforečnan trivápenatý), aróma, morská soľ, antioxidanty (tokoferolový extrakt, estery mastných kyselín s kyselinou askorbovou), mrkvový koncentrát, vitamíny (B2, B12, D2), jogurtové kultúry (S. thermophilus, L. bulgaricus)

Alergény (zoznam zložiek): Sója

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Výrobok môže obsahovať orechy (nie arašidy).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 69
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 291
Tuky [Gram] 2.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 8.3
z toho cukry [Gram] 8.2
Vláknina [Gram] 0.9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.6
Soľ (NaCl) [Gram] 0.25
Obsah balenia

1ks=150g

Podobné produkty
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová - vanilka 225g
1 ks
Poľsko
3,49 €
15,51 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Hami počiatočné mlieko 1 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1,29 € s 19% DPH