Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Rastlinné a bezlaktózové
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 11,60 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,45 € s 23% DPH
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g

Mandle. Skutočné kráľovné celého orieškového kráľovstva. Pobozkané stredomorským slunkom putujú k nám, aby sme ich mohli ako skutočné aristokratky jemne opražiť, len tak totiž vznikne ich typická chuť. Zoznám sa s Alpro mandľovým nápojom nesladeným. Nič viac nie je treba, žiadne pridané cukry alebo sladidlá, nie, ďakujeme. Stačí jemná, krémová chuť, ktorá urobí dobre tvojim chuťovým pohárikom i planéte. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak. Výhody Alpro mandlového nápoje bez cukru: • Prirodzene bez laktózy • 100% rastlinný • Vegetariánsky • Bez cukru a bez pridaných sladidiel • Prirodzene s nízkym obsahom tukov • Prirodzene s nízkym obsahom nasýtených tukov • Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2, B12, E a D. Naše mandle pochádzajú zo stredomorských tradičných mandľových sadov. Mandle potrebujú k rastu mnoho vodu, tam je však toľko prírodných dažďových zrážok, že zabezpečia 90% zavlažovania bez našej pomoci. A to nám páči rovnako ako našej planéte. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

Skladovanie

Skladujte pri teplote do 25 °C. Po otvorení skladujte v chladničke (max 7°C).  

Zloženie
pitná voda, MANDLE (2,3%), fosforečnan trivápenatý, morská soľ, stabilizátory (karobová guma, guma gellan), emulgátor (slnečnicový lecitín), vitamíny (B2, B12, E, D2). Výrobok môže obsahovať orechy (nie arašídy).
Alergény
Môže obsahovať stopy orechov.

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 13,00
Energetická hodnota [KJ]: 53,00
Tuky [Gram]: 1,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram] 0,30
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,14
Podobné produkty
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 400g Hollandia
1 ks
Česká republika
1,29 €
3,23 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Jogurt bez laktózy čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt bez laktózy jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Očakávame 29.09.
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Nutrilon Advanced 2, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1 ks
Francúzsko
1,29 €
8,06 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1,45 € s 23% DPH