Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g

1 ks
Fermentovaný kokosový výrobok
Kategória Alternatívy mliečnych výrobkov
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 10,42 €
Očakávame 29.09.
1,25 € s 19% DPH
1,59 €
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g

Alpro kokosová alternatíva jogurtu biely 120 g

Popis

Hľadáš absolútne krémové kokosové potešenie? Alpro kokosový zakysaný výrobok biely je pre teba tou správnou variantou. Krémová štruktúra, sladká chuť, nízky obsah cukru, ale plný chuti kokosu! Zaži absolútny pocit tropickej dovolenky z pohodlia domova. Alpro bezlaktózovou kokosovou alternatívou jogurtu si naviac vďaka praktickému tégliku môžeš vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek i na cestách. Ideálny na raňajky, ako desiata aj ako polnočná neskorá večera, po ktorej sa nebudeš cítiť previnilo. Objav i ďalšie rady s ananásom a malinou! Výhody Alpro kokosového zakysaného výrobku biely: - Prirodzene bez laktózy - 100% rastlinný - Vegetariánsky - S nízkym obsahom tuku Naše kokosy pochádzajú z juhovýchodnej Ázie, kde sú kokosové palmy pôvodným stromom a prirodzenou súčasťou ekosystému. Takto sú spojené miestne vtáky i včely. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte v chladničke (max. 7°C).
  • Chladené

Lifestyle
  • Bez lepku
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov

Zloženie

Kokosové mlieko (33%) (kokosový krém, pitná voda), Kokosová voda (33%), Pitná voda, Modifikovaný škrob, Jogurtové kultúry (s. thermophilus, l. bulgaricus)

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota348 kJ / 84 kcal
Tuky6,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny5,7 g
Sacharidy6,0 g
z toho cukry0,6 g
Vláknina0,0 g
Bielkoviny0,6 g
Soľ0,07 g
Laktóza0 g

 

Alergény

Môže obsahovať stopy sóje. Bezgluténový. Prirodzene bez laktózy.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 120 g



Podobné produkty
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 1, 800g
Očakávame 29.09.
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
1,25 € s 19% DPH
1,59 €