Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g

1 ks
Francúzsko
HAMI zeleninový tanierik Krémové rizoto s mrkvou a hráškom . Hmotnosť/Objem balenia:230g
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Zeleninové a mäsové príkrmy
Množstvo v kartóne 9 ks
Cena za kg 12,57 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,89 € s 19% DPH
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g

HAMI Príkrm v tanieriku Krémové rizoto s mrkvou a hráškom. Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm pre deti.



  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: pozrite viečko.Skladujte v suchu pri izbovej teplote (max. 25 °C).Raz ohriatu stravu už neuchovávajte. Neohriatu časť uchovávajte uzavretú v chladničke max. 48 hodín.
  • Návod na použitie:
    1. Snímte plastové viečko a ohrievajte buď vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre.

    Vodný kúpeľ:
    2. Zohrievajte (nevariť) cca 5 min. ponorené vo vode.
    3. Schlaďte pod studenou vodou.

    Mikrovlnná rúra:
    2. Kryciu fóliu poprepichujte čistou vidličkou.
    3. Zohrievajte pri výkone 700-750 W po dobu 30 sekúnd.
    4. Odstráňte kryciu fóliu a obsah dôkladne premiešajte (môže dôjsť k nerovnomernému prehriatiu stravy a tým k obareniu dieťaťa).
    5. Preverte teplotu pokrmu a ihneď podávajte.
  •  
Zloženie

Zloženie výrobku: Voda, mrkva 23,3 %, ryža 15,2 %, kuracie mäso 8 %, kukurica 5 %, zemiaky, cibuľa, kukuričný škrob, zeler, hrášok 1,7 %, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), soľ, tymián, čierne korenie, bobkový list

Alergény (zoznam zložiek): Zeler ; Oxid siričitý/siričitany

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Zeler ; Oxid siričitý/siričitany

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 65.4
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 275
Tuky [Gram] 1.8
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 9.2
z toho cukry [Gram] 1.3
Vláknina [Gram] 1.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.2
Obsah balenia

1ks=230g

Podobné produkty
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
2,99 €
13,59 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami batoľacie mlieko 3 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami pokračovacie mlieko 2 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Hami sušienky jablko broskyňa 150g
1 ks
Taliansko
2,89 €
19,27 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Nemliečna kaša ryžová Moja prvá banánová 170g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
2,69 €
15,82 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Hami batoľacie mlieko 4 600g
1 ks
Poľsko
9,99 €
16,65 €/kg
Nutrilon Advanced 1, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami Mliečná kaša so 7 obilninami s jablkom a slivkami 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-25%
Nutrilon Advanced 4, 800g VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
17,59 €
13,19 €
16,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
2,89 € s 19% DPH