Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott

1 ks
Poľsko
Ovocný jogurt s príchuťou Mascarpone Jahoda-Vanilka. Hmotnosť/Objem balenia:150g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 4,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,69 € s 5% DPH
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott

Ovocný jogurt s príchuťou Mascarpone/Jahoda-Vanilka/150g



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +4 až +8 °C
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko, 18% ovocná zložka (35,5% jahody, cukor, 9,5% jahodová šťava z koncentrátu, farbiaci koncentrát z červenej repy, prírodná vanilková aróma, aróma), smotana, mliečne bielkoviny, cukor, jogurtová kultúra.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, smotana

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 113
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 473
Tuky [Gram] 5.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 11.1
z toho cukry [Gram] 10.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.19
Podobné produkty
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Bro.Mango Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone čučoriedka čierna ríbezľa 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Jablko Hruška Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Puding so šľahačkou Kakao 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
0,69 € s 5% DPH