Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott

1 ks
Poľsko
Protein Drink Slaný Karamel. Hmotnosť/Objem balenia: 250ml.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 6,30 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,65 € s 19% DPH
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott

Protein Drink Slaný Karamel 250ml



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +4 až +25 °C
  • Návod na použitie: Pred použitím pretrepať
Zloženie

Zloženie výrobku: mliečne bielkoviny, smotana, modifikovaný škrob, škrob, farbiace koncentráty (jablko, ibištek), sladidlo: sukralóza, jedlá soľ, prírodná aróma, enzým laktáza.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, smotana

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 76
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 321
Tuky [Gram] 1.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 5.3
z toho cukry [Gram] 4.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 10.8
Soľ (NaCl) [Gram] 0.22
Podobné produkty
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1,65 € s 19% DPH