Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 4,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,69 € s 5% DPH
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott

Zott Jogobella bez prídavku cukru 150 g

Popis

Dostupné príchute: - Čerešňa - Broskyňa-mango - Jablko-hruška - Jahoda

Produkt je vyrábaný vo viacerých príchutiach. Dodávka je závislá od aktuálnej ponuky a nie je možné doručiť konkrétnu príchuť.

Vlastnosti
  • Extra ovocný
  • Zdroj vlákniny
  • Bohatý na bielkoviny
  • Obsahuje prírodné cukry
Značka

Zott

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +4°C až +8°C. Spotrebujte do: dátumu uvedeného na viečku.
  • Chladené
Lifestyle
  • Bez prídavku cukru

Zloženie
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

150 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 78 mm
Šírka regálu: 72 mm
Hĺbka regálu: 72 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 157 g

 

Podobné produkty
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Bro.Mango Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone čučoriedka čierna ríbezľa 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Jablko Hruška Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
0,69 € s 5% DPH