Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott

1 ks
Poľsko
ZOTT Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja. Hmotnosť/ Objem balenia: 150g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 7,93 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,19 € s 5% DPH
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott

Jogurt islandského typu s broskyňovo-marakujovou zložkou. Tuk: 0%.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale. Skladujte pri teplote 4-8°C.
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko, 20% broskyňová-marakujová zložka (35,7% broskyne, cukor, 7,4% marakujová šťava z koncentrátu, škrob, farbiaci mrkvový koncentrát, zahusťovadlo: pektíny, aróma, regulátor kyslosti: citrany sodné), jogurto­ vé kultúry: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus paracasei, L. CASEI 431®.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 79
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 335
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 9.5
z toho cukry [Gram] 8.6
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9.6
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150g.

Podobné produkty
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone čučoriedka čierna ríbezľa 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Bro.Mango Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Jablko Hruška Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1,19 € s 5% DPH