Mozzarella Protein Classic 125g Zott

1 ks
Zott Protein Classic Mozzarella 125 g
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 15,92 €
Dočasne nedostupný
1,99 € s 19% DPH
Mozzarella Protein Classic 125g Zott

Mozzarella, parený mäkký polotučný syr v slanom náleve.

S vysokým obsahom bielkovín - 23 g bielkovín v 125 g balení.

Skladovanie:

Chladené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale. Skladujte pri teplote 4-8°C.
Zloženie
Výživové hodnoty na 100 g (odkvapkaný syr) výrobku:
Energia 630 kJ/
  151 kcal
Tuky 8,0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 5,4 g
Sacharidy 1,0 g
- z toho cukry 1,0 g
Bielkoviny 18,5 g
Soľ 0,50 g

Zloženie výrobku: Mlieko, Jedlá soľ, Mikrobiálne syridlo, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Tuk: 8%

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200 g - Vrecko

Podobné produkty
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
9,21 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Monte Choco Balls ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,55 €
0,78 €
6,20 €/kg
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Jablko Hruška Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
15,12 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Čerešňa Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mozzarella Protein Classic 125g Zott
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1,99 € s 19% DPH