Monte Waffle Sticks ZOTT 125g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 12,40 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,55 € s 19% DPH
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g

Zott Monte Choco Flakes a Waffle Sticks 125 g

Dostupné príchute:
- s lieskovými orieškami a kukuričnými lupienkami v čokoláde
- s lieskovými orieškami a oblátkami v čokoláde

Produkt je vyrábaný vo viacerých príchutiach. Dodávka je závislá od aktuálnej ponuky a nie je možné doručiť konkrétnu príchuť.

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +4 °C až +8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie
Alergény

Jačmeň, lieskové orechy, mlieko, orechy, sója, pšenica

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125 g.

Podobné produkty
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Puding so šľahačkou Kakao 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Puding so šľahačkou Vanilka 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1,55 € s 19% DPH