Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Slovensko
Krajina pôvodu Maďarsko, Slovensko
Kategória Želatiny
Množstvo v kartóne 80 ks
Cena za kg 59,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,59 € s 19% DPH
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Na 250 ml (1/4 l) tekutiny (voda alebo ovocná šťava). Príprava: 1 Obsah vrecka zmiešame s 2-3 lyžicami cukru (40 g), pridáme 250 ml tekutiny a dôkladne rozmiešame. Za stáleho miešania privedieme do varu a varíme asi 1 minútu. 2 Odstavíme zo sporáka a za občasného miešania necháme chladnúť. 3 Ešte vlažným želé zalejeme ovocie na torte. Tortu je nutné pred nanesením želé potrieť napr. krémom alebo džemom. Ak želé pred použitím príliš stuhne, môžeme ho ešte raz krátko rozohriať.

Zloženie

Cukor, Zahusťovadlá (karagénan, karobová guma), Regulátor kyslosti (vínany draselné)

Výživové hodnoty na 100 g hotového výrobku*:
Energia274 kJ/64 kcal
Tuky0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy16 g
z toho cukry16 g
Bielkoviny0,0 g
Soľ0,0 g
*výrobok pripravený podľa návodu s vodou a cukrom

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Orechy: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať mlieko, vajcia, orechy a obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

10 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu: 109 mm
Šírka regálu: 74 mm
Hĺbka regálu: 5 mm

 

Podobné produkty
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
0,59 € s 19% DPH