Puding kakaový Lunys 500g

1 ks
Slovensko
Zmes na výrobu pudingu
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Pudingy
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za kg 5,18 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,59 € s 23% DPH
Puding kakaový Lunys 500g

Zmes na výrobu kakaového pudingu podľa receptúry. 

Skladovanie
  • Skladujte dobre uzatvorené a v suchu.
Návod na prípravu
  • Na hustý puding: 40g prášku + 50g cukor + 0,5l mlieko (riedky puding 80g cukor a 1l alebo viac mlieka).
Zloženie

Kukuričný škrob, kakao, aróma.

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 350
Energetická hodnota [KJ]: 1486
Tuky [Gram]: 1,49
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,58
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 80,36
z toho cukry [Gram]: 0,06
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,43
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,37
Podobné produkty
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Lunys Hríbový bujón 1kg
1 ks
Slovensko
6,50 €
6,50 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Korenie bazalka sušená LUNYS 170g
1 ks
Turecko
4,19 €
24,65 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT
Tekutý dym 900g Lunys
1 ks
Slovensko
16,99 €
18,88 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 500g Lunys
1 ks
Španielsko
5,99 €
11,98 €/kg
Spotrebujte do 25.10.26 Spotreba 25.10.26
-25%
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys VÝPREDAJ
1 ks
4,28 €
3,21 €
3,21 €/kg
Momentálne nedostupný
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
1 ks
Slovensko
5,69 €
11,38 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding kakaový Lunys 500g
Puding kakaový Lunys 500g
2,59 € s 23% DPH