YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone

1 ks
Francúzsko
YoPRO Protein odtučnený zakysaný výrobok - Stracciatella. Hmotnosť/Objem balenia: 160g
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 8,06 €
Na sklade 1 ks
1,29 € s 5% DPH
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone

Odtučnený zakysaný výrobok - stracciatella, so sladidlami.



  • Skladovanie: Skladujte od 2°C do 6°C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Odstredené mlieko, voda, kakaové kúsky 0,5 % (kakaové maslo, kakaový prášok, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku), modifikovaný škrob, jogurtové kultúry, zahusťovadlo (pektíny), regulátory kyslosti (kyselina mliečna, citrany sodné, citrany draselné), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), vitamín D

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 56
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 234
Tuky [Gram] 0.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.5
z toho cukry [Gram] 3.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9.4
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 160g

Podobné produkty
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1 ks
Francúzsko
1,29 €
8,06 €/kg
YoPro Protein puding Karamel 180g Danone
1 ks
Nemecko
2,19 €
12,17 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1,29 € s 5% DPH