YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone

1 ks
Rumunsko
YoPRO Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella. Hmotnosť/Objem balenia: 300g
Krajina pôvodu Rumunsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,63 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,99 € s 5% DPH
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone

Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella, s horčíkom a kyselinou listovou, so sladidlami



  • Skladovanie: Skladujte od 2°C do 6°C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Odstredené mlieko, srvátková bielkovina, modifikovaný škrob, regulátory kyslosti (kyselina mliečna, citran sodný, citran vápenatý), aróma, kakaové maslo, kakaový prášok, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, laktáza, zahusťovadlo (pektíny), jogurtové kultúry, sladidlá (acesulfám - K, sukralóza), horčík (dicitran horečnatý), kyselina listová.

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať stopy gluténu (lepok).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 59
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 252
Tuky [Gram] 0.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 5.3
z toho cukry [Gram] 5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.25
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 300g

Podobné produkty
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
YoPro Protein puding Karamel 180g Danone
1 ks
Nemecko
2,19 €
12,17 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1 ks
Francúzsko
1,29 €
8,06 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1,99 € s 5% DPH