YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone

1 ks
Rumunsko
YoPRO Protein Jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina. Hmotnosť/Objem balenia: 300g
Krajina pôvodu Rumunsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,63 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,99 € s 5% DPH
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone

Jogurtový nápoj s príchuťou jahody a maliny, s horčíkom a kyselinou listovou, so sladidlami



  • Skladovanie: Skladujte od 2°C do 6°C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Odstredené mlieko, srvátková bielkovina, jahodové pyré z koncentrátu 0,75 %, modifikovaný škrob, malinové pyré z koncentrátu 0,25 %, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citran sodný), laktáza, arómy, zahusťovadlo (pektíny), jogurtové kultúry, sladidlá (acesulfám - K, sukralóza), horčík (dicitran horečnatý), kyselina listová.

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať stopy gluténu (lepok).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 60
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 253
Tuky [Gram] 0.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 5.4
z toho cukry [Gram] 5.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.25
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 300g

Podobné produkty
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
YoPro Protein puding Karamel 180g Danone
1 ks
Nemecko
2,19 €
12,17 €/kg
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
1 ks
Francúzsko
1,29 €
8,06 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Mliečna kaša ryžová stracciatella 210g
Očakávame 01.10.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Nutrilon Advanced 2, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1,99 € s 5% DPH