Skyr 0% kokos 130g Milko

1 ks
Česká republika
Milko Moj Skyr 0% kokos. Hmotnosť/Objem : 130g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Tvaroh
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 6,54 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,85 € s 19% DPH
Skyr 0% kokos 130g Milko

Islandský štýl jogurtu s 0% tuku, bohatý na bielkoviny a vysokým podielom ovocia.



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +2 až +8 °C
  • Návod na použitie: Na okamžitú spotrebu
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko, 16% ochucujúca zložka (cukor, pitná voda, 21,5% kokos (z toho 20% kokosová voda z koncentrátu, 1,5% kokosový prášok), regulátor kyslosti: kyselina zahusťovadlo: pektíny, prírodná aróma), jogurtová kultúra s Bifidobacterium, BB-12®

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 89 kcal
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 377 kJ
Tuky [Gram] 0,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0,2 g
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 11,5 g
z toho cukry [Gram] 9,7 g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9,5 g
Soľ (NaCl) [Gram] 0,10 g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 130g

Podobné produkty
Skyr 0% biely MILKO 130g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Tvaroh odtučnený Bio 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,39 €
5,56 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,54 €
20,29 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Jogurt grécky biely 0% 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,49 €
4,49 €/kg
Žervé s pažítkou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Tvaroh tučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,49 €
5,96 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
0,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,64 €
7,97 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Žervé s paprikou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady II, 290 01 Poděbradyviac informácií o distribútorovi
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
0,85 €
10,63 €/kg
Žervé s pažítkou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,07 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Skyr 0% mango 130g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,54 €/kg
Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,64 €
7,97 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Skyr 0% kokos 130g Milko
Skyr 0% kokos 130g Milko
0,85 € s 19% DPH