Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Tvaroh
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,56 €
Momentálne nedostupný
1,31 € s 19% DPH
1,75 €
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ

Rajo Fit tvaroh jablko-mrkva 200 g

POPIS

Rajo Fit tvaroh predstavuje zdravý a rýchly snack plný bielkovín. Tvaroh má prirodzene vysoký obsah bielkovín a jeho kombináciu s novými fit príchuťami si zamilujete. Je výborný nielen po cvičení, ale kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne hlad. Môžete si ho zobrať všade so sebou vďaka pribalenej lyžičke.

VLASTNOSTI
  • Prirodzene vysoký obsah bielkovín
ZNAČKA

Rajo

SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Chladené
PRÍPRAVA A POUŽITIE

Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dojsť k nafúknutiu viečka, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Tvaroh jemný hrudkovitý 83 %, Ochucujúca zložka 17 % (cukor, voda, modifikovaný škrob, jablkový koncentrát 2,8 %, karotkový koncentrát 2,0 %, citrónový koncentrát, aróma, zahusťovadlo: pektíny; regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrany sodné), Tuk v sušine 5 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia:545 kJ/130 kcal
Tuky:1,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:1,5 g
Sacharidy:14 g
z toho cukry:13 g
Bielkoviny:15 g
Soľ:0,08 g
Obsah balenia

200 g - TéglikROZMERY
Výška regálu:
95 mm
Šírka regálu:
95 mm
Hĺbka regálu:
70 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
215 g

Podobné produkty
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Tvaroh odtučnený Bio 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,39 €
5,56 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
9,45 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,54 €
20,29 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,54 €
1,90 €
15,22 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
Očakávame 02.10.
1 ks
1,79 €
8,95 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
9,45 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Cottage cheese chilli 180g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
1,45 €
0,73 €
4,03 €/kg
Momentálne nedostupný
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
9,45 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,75 €
1,31 €
6,56 €/kg
Momentálne nedostupný
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo VÝPREDAJ
1,31 € s 19% DPH
1,75 €