Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Tvaroh
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 7,16 €
Očakávame 30.09.
1,79 € s 19% DPH
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
Tvaroh jemný plnotučný MADETA 250g
Tvaroh jemný plnotučný MADETA 250g
Skladovanie
Uschovajte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
Zloženie
Mlieko, smotana, mliekarenské kultúry.
 
Alergény
Mlieko
 
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 128
Energetická hodnota [KJ]: 532
Tuky [Gram]: 9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 5,9
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,2
z toho cukry [Gram]: 3,2
Vláknina
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,5
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,09
Podobné produkty
Tvaroh tučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,49 €
5,96 €/kg
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,54 €
20,29 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Milsy bán. tvaroh odtuč. hrudkovitý 250g VÝPREDAJ
1 ks
1,89 €
0,47 €
1,89 €/kg
Momentálne nedostupný
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Tvaroh odtučnený Bio 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,39 €
5,56 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Syr Balkánsky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-30%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,32 €
13,23 €/ks
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Eidam údený Jihočeský 44% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
1,79 € s 19% DPH