Orion Kuchynská digitálna váha Korenie

1 ks
Čína
Orion Váha kuchynská digitálna s LCD displejom, s možnosťou váženia v g, oz, ml, lb/oz, fl./oz. Váživosť 5 kg, minimálna merná hodnota 1 g, automatické vypnutie. Napájanie: 1x3 V batéria CR2032 (nie je súčasťou). Materiál: sklo, plast. S dekórom. Ľahká údržba. Indikátor slabej batérie a preťaženia.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Cena za kg 49,15 €
Na sklade viac ako 1 ks
14,99 € s 23% DPH
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie

Orion Váha kuchynská digitálna s LCD displejom, s možnosťou váženia v g, oz, ml, lb/oz, fl./oz. Váživosť 5 kg, minimálna merná hodnota 1 g, automatické vypnutie. Napájanie: 1x3 V batéria CR2032 (nie je súčasťou). Materiál: sklo, plast. S dekórom. Ľahká údržba. Indikátor slabej batérie a preťaženia. Rozmery: 14,5x20x1,5 cm.



Podobné produkty
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
1 ks
Čína
5,59 €
5,59 €/ks
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Plácačka na muchy elektrická
1 ks
Čína
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
14,99 € s 23% DPH