Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks

1 ks
Izrael
Orion Jednorazové bombičky na prípravu šľahačky obsahujúce plyn N2O (oxid dusný). Počet kusov v balení: 10. Produkt sa predáva len na celé balenie. Minimálna objednávka 1 balenie – 10kusov.
Krajina pôvodu Izrael
Kategória Ostatné
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za ks 0,56 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,59 € s 23% DPH
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks

Šľahačkové jednorazové bombičky s náplňou cca 8 g N2O (potravinársky oxid dusný E942) stačí vložiť do matice fľaše a naskrutkovať ich na telo podľa návodu konkrétnej fľaše. Jedna bombička našľahá cca 0,5 litra smotany.

Návod na použitie

Bombičku stačí vložiť do matice fľaše a naskrutkovať na telo podľa návodu konkrétnej fľaše.

Skladovanie

Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, slnečných lúčov pri teplotách do +50 °C, náplň nevdychujte. Bombičky sú pod stálym tlakom, nepoužívajte na iné účely než je uvedené v návode, nevhadzujte do ohňa. Navyše ich je možné opätovne plniť.



Zloženie

N20 - potravinársky oxid dusný E942.

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 10. Produkt sa predáva len na celé balenie. Minimálna objednávka 1 balenie – 10kusov.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Špajle drevené 25cm 100 ks
1 ks
Čína
0,65 €
0,01 €/ks
Trvalo výhodné
Špajle Grilovacie 15cm 50 ks Sparmal
1 ks
Čína
0,89 €
12,71 €/kg
Trvalo výhodné
Špáradlá hygienicky balené 1000 ks (v papieri)
1 ks
Čína
1,85 €
0,00 €/ks
Trvalo výhodné
Vileda Food Safe rukavice M/L 40ks
1 ks
Malajzia
3,79 €
0,09 €/ks
Trvalo výhodné
Miešadlá drevené 14cm 1000 ks Sparmal
1 ks
Čína
2,49 €
62,25 €/kg
Trvalo výhodné
Špáradlá dvojhroté 500ks Sparmal
1 ks
Čína
0,85 €
10,00 €/kg
Trvalo výhodné
Špajle drevené Grilovacie 25cm 25ks
1 ks
Čína
0,89 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Špáradlá s dávkovačom 180 ks Sparmal
1 ks
Čína
0,39 €
7,80 €/kg
Vrecká na ľad samouzatváracie 10ks 240kociek Balis
1 BA
Európska únia
0,69 €
0,00 €/ks
Trvalo výhodné
Štítok HACCP 1000ks/balenie
1 BA
Európska únia
35,59 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Špajdle drevené 27cm 100 ks
1 ks
Čína
0,65 €
0,01 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia zatavovacia 52mic 185mm, 250m ZZF1
1 ks
Čína
27,59 €
11,04 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecká na ľad samouzatváracie 280kociek Folistar
1 BA
Rakúsko
0,95 €
0,00 €/ks
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Šablóna zdobiaca na kávu set 6ks
1 ks
Čína
1,85 €
132,15 €/kg
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Naberačka na zmrzlinu
1 ks
Česká republika
2,29 €
45,80 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
5,59 € s 23% DPH