Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks

1 ks
Čína
Orion Nápojová slamka s kefkou, dĺžka: 21,5 cm, materiál: nerezová oceľ. Balenie obsahuje: 4ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 72 ks
Cena za ks 1,02 €
Na sklade viac ako 1 ks
4,09 € s 23% DPH
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks

Nápojová slamka z nerezu pre opakované použitie šetrí prírodu od odpadu z plastových jednorazových slamiek. Malo by byť cieľom nás všetkých prispieť k zníženiu množstva odpadu, ochrane životného prostredia a všeobecne udržateľnému životnému štýlu. Nahraďme teda jednorazové produkty tými opakovane použiteľnými. Balenie obsahuje 2 rovné slamky, 2 ohnuté slamky a kefku na čistenie. Možno umývať v umývačke riadu. Do nápojov sa z nich neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA.

Rozmery: dĺžka 21,5 cm, priemer 0,6 cm.

Zloženie

Materiál: nerez, kov, plast.

Obsah balenia

Dĺžka: 21,5 cm. Balenie obsahuje: 4ks.

Podobné produkty
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Čajítko priemer 8,5 cm
1 ks
Čína
5,99 €
130,22 €/kg
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
1 ks
Čína
5,59 €
5,59 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa malá
1 ks
Česká republika
1,09 €
121,11 €/kg
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
4,09 € s 23% DPH