Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks

1 ks
Čína
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou s objemom 0,125 l rozmer: 6 x 6,5 cm, materiál: porcelán + bambusové drevo. Balenie obsahuje: 6ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za ks 3,33 €
Na sklade 1 ks
19,99 € s 23% DPH
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks

Hrnček s uchom a podšálkou. Materiál: porcelán, bambusové drevo. Farba biela. Rozmery: objem 0,125 l, pr. š. 6,5 cm, v. 6 cm, pr. podš. 9,5 cm.

Obsah balenia

Balenie obsahuje: 6ks.

Podobné produkty
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Servírovacia lopatka nerezová
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
19,99 € s 23% DPH