Orion Lievik so sitkom 8 cm

1 ks
Poľsko
Orion Lievik s vyberateľným sitkom. Materiál: plast. Assort farieb. Rozmery: priemer 8cm. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za ks 1,85 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,85 € s 23% DPH
Orion Lievik so sitkom 8 cm

Lievik je šikovný pomocník pri nalievaní tekutín do fliaš, dóz, pohárov a iných nádob s užším hrdlom bez toho, aby sa vyliali mimo nádobu.

Tento plastový lievik s horným priemerom 8 cm má navyše vyberateľné sitko, vďaka ktorému je možné precediť nechcené kúsky zo štiav, sirupov alebo bylinných nálevov. Možno ho umývať v umývačke riadu.

Dodávané farby závisia od aktuálnych skladových zásob.

 

 

Zloženie
Plast.
Obsah balenia

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
1 ks
Čína
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
1 ks
Čína
19,99 €
3,33 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou a klipom 4,5cm
1 ks
Čína
4,19 €
380,91 €/kg
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 24x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Stierka hnedá 29,5cm, silikón
1 ks
Čína
4,99 €
80,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Lievik so sitkom 8 cm
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1,85 € s 23% DPH