Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-vanilka 135g

1 ks
Slovensko
Milsy bánovecký smotanový Dezert kokos-vanilka. Hmotnosť/Objem balenia: 135g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 6,59 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,89 € s 5% DPH
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-vanilka 135g

Kyslomliečny výrobok, ochutený zložkou s kokosom a vanilkou.



  • Skladovanie: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pasterizovaná smotana, ochucujúca zložka s kokosom a vanilkou 25 % (cukor, voda, kukuričný škrob, kokos 5 %, koncentrovaná citrónová šťava, prírodná aróma, extrakt bourbon vanilky 0,1 %), mliekarenská kultúra.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 170
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 708
Tuky [Gram] 10.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 17.2
z toho cukry [Gram] 15.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Obsah balenia

1ks = 135g

Podobné produkty
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
Očakávame 01.10.
1 ks
0,89 €
6,59 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Milsy bánovecký smotanový jogurt biely 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
Očakávame 01.10.
1 ks
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
Očakávame 01.10.
1 ks
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Polooštiepok Gril kompletka slivka chilli 250g Banovecká
1 ks
Slovensko
3,99 €
15,96 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
Očakávame 01.10.
1 ks
1,39 €
9,27 €/kg
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-20%
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,71 €
5,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-vanilka 135g
0,89 € s 5% DPH