Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bezlaktózové syry
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 18,09 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,99 € s 19% DPH
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy

Milsy Lact-No Parenica údená chladená, Delaktózovaný, parený, údený, nezrejúci, polomäkký, polotučný syr. Obsah laktózy menší než 0,01 g/100 g. Tuk v sušině 40 % hmotnosti. Sušina min. 48 % hmotnosti. Veľkosť balenia: 110g

Milsy Lacti-NO Parenica neúdená 110 g

Popis

Balené v ochrannej atmosfére.

Vlastnosti
  • Bez laktózy
  • Vyrobené s láskou
  • Najchutnejší člen vašej rodiny
Značka

Milsy

Skladovanie
  • Skladujte pri +4 až +8°C. Po otvorení spotrebujte do 3 dní.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko, Jedlá soľ, Enzým: laktáza, Syridlo, Kultúra, T. v s. -40% hmot., Sušina - min. 46% hmot. , Obsah laktózy menší ako 0,01/100g

 

Výživové hodnoty na 100 g:
Energia:1206 kJ/290 kcal
Tuky:20,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:14 g
Sacharidy:1,9 g
z toho cukry:<0,5 g

 

Alergény

mlieko

Obsah balenia

110 g - Vrecko

Podobné produkty
Syr Parenica údená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Syr rastlinný Gouda blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
1 ks
Grécko
2,89 €
14,45 €/kg
Syr rastlinný Le Rond Camembert 150g Violife
1 ks
Grécko
4,59 €
30,60 €/kg
Syr rastlinný originál krémový 150g Violife
1 ks
Grécko
2,69 €
17,93 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr rastlinný Cheddar blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella na pizzu 200g Violife
1 ks
Grécko
2,59 €
12,95 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr rastlinný Cheddar plátky 500g Violife
1 ks
Grécko
5,19 €
10,38 €/kg
Syr rastlinný Gouda plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 400g Violife
1 ks
Grécko
5,20 €
13,00 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 230g Violife
1 ks
Grécko
3,39 €
16,95 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Syr Bánovecká parenica údená 108g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,43 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Parenica údená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Milsy bán. tvaroh odtuč. hrudkovitý 250g VÝPREDAJ
1 ks
1,89 €
0,47 €
1,89 €/kg
Momentálne nedostupný
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Syr Bánovecká parenica údená 108g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,43 €/kg
Milsy bánovecký smotanový jogurt biely 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
1,99 € s 19% DPH