Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 78,24 €
Na sklade viac ako 1 ks
17,29 € s 19% DPH
Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
Muškátový orech sušený celý
Zloženie
MÔŽE OBSAHOVAŤ: Sezamové semená a výrobky z nich,Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich,Vajcia a výrobky z nich,Sójové bôby a výrobky z nich,Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy),Zeler a výrobky z něj.
Podobné produkty
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
1 ks
Vietnam
0,99 €
61,87 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia na Pizzu 18g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
43,89 €/kg
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia Batáty - sladké zemiaky 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
17,29 € s 19% DPH