Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 31,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi

Kotányi Koreninová zmes Korea BBQ zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ). Balenie: Sáčok.

Kotányi Prípravok s koreninami na Korea BBQ 25 g

Popis

Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie
Jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 28,6 %), sušený cesnak, zázvor, sušená cibuľa, hnedý cukor (cukor, trstinový sirup, karamelizovaný cukrový sirup), SEZAMOVÉ SEMENÁ, čili, citrónová tráva, kurkuma, pažitka.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, mlieko (laktózu) a horčicu.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 257,00
Energetická hodnota [KJ]: 1080,00
Tuky [Gram]: 6,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 36,00
z toho cukry [Gram]: 15,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 26,000
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ).

Podobné produkty
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zmes korenia Živánska pečienka 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
1 ks
Vietnam
0,99 €
61,87 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Korenie Klinček celý 14g Kotányi
1 ks
Madagaskar
1,49 €
106,43 €/kg
Zmes korenia Grilovaná zelenina 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
0,79 € s 19% DPH