Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Kotányi Perníčky-koreninový prípravok na perníkové cesto. Hmotnosť/ Objem: 27g
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 44,07 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 19% DPH
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi

Vychutnajte si aromatické vianočné chute rok čo rok! Koreninový prípravok Kotányi Perníčky je lahodná zmes aromatických korenín, ako je aníz, koriander a škorica.

  • Návod na použitie: Medové perníčky. Na 2 plechy potrebujete: 200 g ražnej múky, 1 vajce, 50 g masla, 120 g práškového cukru, 1 PL medu, 15 g koreninového prípravku KOTÁNYI Perníčky, citrónovú kôru, 1/2 ČL sódy bikarbóny, 40 g mletých vlašských orechov, 1 vajce na potretie cesta Návod na prípravu: Maslo, cukor a vajce zmiešajte. Pridajte zvyšné suroviny a vymieste cesto. Cesto vyvaľkajte a vykrojte z neho perníčky ľubovoľného tvaru. Potrite vajíčkom a pečte vo vyhriatej rúre pri teplote 180° C po dobu 10 minút. Tip: Uchovávajte v uzatvorenej dóze so škoricou a vanilkou.

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: Škorica, muškátový orech, koriander, zázvor, fenikel, klinčeky, nové korenie, aníz, badián, čierne korenie, kardamóm.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 289
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1193
Tuky [Gram] 8.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 4.5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 23
z toho cukry [Gram] 2.8
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 7.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.05
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 27g

Podobné produkty
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
13,79 €
15,32 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na zeleninu 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Živánska pečienka 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Korenie Škorica celá 350g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,69 €
44,83 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
1 ks
Vietnam
0,99 €
61,87 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Soľ morská Mlynček 92g Kotányi
1 ks
Grécko
1,99 €
21,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
1,19 € s 19% DPH