Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 31,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi

Kotányi Chilli con carne zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ). Balenie: Sáčok

Kotányi Chili con carne koreninový prípravok 25 g

Popis

V koreninovom prípravku KOTÁNYI Chili con carne je najdôležitejšou zložkou plná chuť Mexika. Paprika, čili a kajenské korenie perfektne dodávajú jedlu ovocnú ostrosť.

Chili con carne s dvomi druhmi fazule pre 2 osoby:
  • 200 g hovädzieho mäsa nakrájaného na malé kúsky (z pliecka), 1 malá nadrobno nakrájaná cibuľa, 1 strúčik cesnaku, 1 ČL paradajkového pretlaku, 1 PL koreninového prípravku KOTÁNYI Chili con carne, 1 hrsť varenej bielej fazule, 1 hrsť varenej červenej fazule, 1 hrsť varenej sladkej kukurice, soľ, čierne korenie, voda na podliatie.
  • Príprava: Hovädzie kúsky osolíme a okoreníme. Cibuľu upražíme dozlatista. Pridáme mäso a cesnak, krátko opečieme. Pridáme paradajkový pretlak s koreninovým prípravkom Chili con carne, podlejeme vodou a 40 min. necháme dusiť. Pridáme fazuľu so sladkou kukuricou a necháme všetko spolu ešte 10 min. variť. Dochutíme s čili a podávame s bielym chlebom.
  • Tip: Môžete pridať aj kúsky papriky a paradajok.

Viac receptov nájdete na www.kotanyi.com

Obal chráni arómu.

Vlastnosti
  • Na prípravu skutočného Chili con carne
  • Jednoducho pre milovníkov chili
Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Použitie: Tradičné hovädzie a bravčové mäso.

Zloženie
chilli mleté ​​(58,5%), mletá paprika, rímska rasca, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 7%), sušený cesnak, čierne korenie, oregano, kukuričný škrob.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 288,00
Energetická hodnota [KJ]: 1191,00
Tuky [Gram]: 12,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,70
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 13,00
z toho cukry [Gram]: 7,50
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 14,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 6,000
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ).

Podobné produkty
Zmes korenia Chilli Con Carne 28g Santa Maria
1 ks
Švédsko
1,59 €
56,78 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s cesnakom a čili 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Zmes korenia Batáty - sladké zemiaky 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
0,79 € s 19% DPH