Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 39,50 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi

Kotányi Pečené zemiaky vo vidieckom štýle zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 20 g ( 0,02 kg ). Balenie: Sáčok.

Kotányi Pečené zemiaky vo vidieckom štýle koreninová soľ 20 g

Popis

KOTÁNYI zmes bez prídavku glutamanu, zvýrazňovačov chuti, konzervačných látok a farbív.

Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com, na našom facebooku a instagrame.

Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie
Jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 44 %), HORČICOVÉ SEMENÁ, hnedý cukor (cukor, trstinový sirup, karamelový sirup), sušená cibuľa, sušený cesnak, mletá paprika, údená paprika, kajenská paprika, čierne korenie, oregano.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu).

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 220,00
Energetická hodnota [KJ]: 921,00
Tuky [Gram]: 6,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,60
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 25,00
z toho cukry [Gram]: 14,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 9,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 40,000
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 20 g ( 0,02 kg ).

Podobné produkty
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Korenie Škorica cejlónska 15g Kotányi
1 ks
Srí Lanka
0,99 €
66,00 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Zmes korenia Batáty - sladké zemiaky 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Grilovaná zelenina 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Korenie Šafran pravý 0,12g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
9 916,67 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
0,79 € s 19% DPH