Korenie citrónové 230g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 26,04 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,99 € s 19% DPH
Korenie citrónové 230g Kotányi

Citrónové korenie má jemnú korenistú chuť citrónu. Je neodmysliteľnou súčasťou talianskej a juhofrancúzskej kuchyne. Hmotnosť/Objem balenia: 230g ( 0,23kg ).

Táto zmes korenia dodáva jahňacine, hydine, mäsu, zemiakom a zeleninovým pokrmom veľmi výraznú a intenzívnu chuť. Je ideálna aj na rôzne sladké pokrmy, napríklad jahody so šľahačkou.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri izbovej teplote.

 

Zloženie

(29,2 %) čierne korenie, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný), strúhanka (PŠENIČNÁ múka, voda, kuchynská soľ, droždie), cesnak, cibuľa, pomarančová kôra, (3 %) citrónový prášok (maltodextrín, citrónová šťava), mäta pieporná, (0,4 %) prírodná citrónová aróma, kurkuma.

 

Alergény
Lepok.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 231,00
Energetická hodnota [KJ]: 795,00
Tuky [Gram]: 1,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 44,00
z toho cukry [Gram]: 6,70
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 29,400
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 230g ( 0,23kg ).

 

Podobné produkty
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie BIO Minútky na zeleninu 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia na cestoviny s cesnakom a čili 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Škorica celá 350g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,69 €
44,83 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
44,07 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie citrónové 230g Kotányi
Korenie citrónové 230g Kotányi
5,99 € s 19% DPH