Monte dezert ZOTT 150g

1 ks
Nemecko
Monte dezert ZOTT. Hmotnosť/ Objem balenia: 150g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 10,33 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,55 € s 19% DPH
Monte dezert ZOTT 150g

Mliečny dezert čokoládový s lieskovými orieškami.

Značka
  • Zott
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +4 °C až +8 °C. Spotrebujte do: viď pečiatka.

Zloženie
  • Mlieko (49%), smotana, cukor, modifikovaný škrob, odtučnený kakaový prášok (0,8%), pasta z lieskových orieškov (0,5%), čokoládový prášok (0,5%), zahusťovadlá: karagénan, karobová guma, citran vápenatý, aróma.
Alergény:
  • Lieskové oriešky, mlieko.
Výživové údaje na 100g:
Energia 813 kJ/195 kcal
Tuky 13,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 8,8 g
Sacharidy 15,9 g
z toho cukry 13,7 g
Bielkoviny 2,8 g
Soľ 0,13 g
Vápnik 120 mg (15%*)
Vitamín A 120 µg (15%*)
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150g.

Podobné produkty
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,25 €
2,31 €/kg
Momentálne nedostupný
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,29 €
0,32 €
2,30 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Monte dezert ZOTT 150g
Monte dezert ZOTT 150g
1,55 € s 19% DPH